Get Adobe Flash player

למד כיצד להפוך דירה מירושה לנכס מניב בזמן הקצר ביותר

 

קיבלת דירה בירושה? למד כיצד תהפוך אותה לנכס מניב בזמן הקצר ביותר


שמי ירדני ואני עוסק מזה 15 שנה בעולם של פינוי דירות מירושות וקניית ירושות.
אני כותב לכם כאן היום, למקרה וקיבלתם דירה בירושה ואתם זקוקים למדריך פשוט ומעשי שיעזור לכם
להפוך את המתנה שקיבלתם, לנכס מניב, בזמן הקצר ביותר שאפשר.

מדוע זה הכרחי?

מניסיון רב שנים אוכל לומר לכם, שאופן החשיבה הזו- כיצד להפוך דירה ישנה, לנכס מניב ומהר אינה משהו שאנשים נותנים לו את תשומת הלב המלאה. וכך קורה פעמים רבות שמאבדים סכומי עתק על דירה "עומדת".
דירה "עומדת" היא דירה אשר איננה מוכנה למגורים. במקרה של דירה מירושה, נדרשות הכנות רבות על מנת להביא את הדירה למצב שבו אתם או אדם אחר יתגוררו בדירה.

מדוע?

חשבו על דירה המיועדת לשכירות. לרוב היא ריקה, ונקיה. "סוחר" טוב גם ידאג שהדירה תהיה צבועה. לכל הפחות בסיד לבן. קשה להשכיר או למכור דירות אשר אינן נראות במצב סביר ומעלה, מאותה סיבה שקשה למכור רכב מוזנח. הרושם הראשוני קובע.
גם מי שכן מצליח למכור או להשכיר דירה מוזנחת, עושה זאת במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. הפער בוודאי מצדיק עבודות של סידור הבית.

אז למה בכל זאת אנשים מפסידים כסף?

כשמקבלים דירה בירושה, מדובר פעמים רבות באנשים עסוקים, בעלי משפחות עם ילדים שיש להם מספיק דברים להתנהל מולם בחיים האמיתיים. (משפחה, ילדים, חברים) לקבל דירה בירושה זה "תיק" שאף אחד מהיורשים אינו שש לטפל בו מייד. לעיתים גם עדיין אבלים על מות הנפטר והרגשות הקשים, מקשים על קבלת החלטות מהירה בכל הקשור לעיזבון הנפטר והחפצים שיש להם ערך נוסטלגי
כך עומדת לה דירה ישנה, עמוסה בחפצים שאין להם דורש, חודשים רבים. היורשים בזמן הזה, מפסידים כסף אלטרנטיבי שיכל להגיע לכיסם באופן די מיידי, לפחות מהשכרתה.

לפנות לשירותי פינוי דירה מומלצים, זה צעד חכם ראשון. למה? כי לא צריכים להתעסק במכירה של "שמעטס" ביד 2. לא צריך לחפש אספנים ולא צריך לחכות בדירה ולקוות שהאלטיזעכן יגיע... במקרה ויש ערך לחפצים שבדירה, מעריך מקצועי, ישמח לשלם עליהם ביד נדיבה. במקרה והערך אינו רב- יקבלו היורשים דירה ריקה ונקיה שמוכנה, או לפחות, כמעט מוכנה למעבר דיירים אליה.

בשביל לקבל את מלוא הערך

כך קורה שבדרך כלל, אני ממליץ ליורשים הטריים של הדירות והבתים אותם אני מפנה לסדר את הבית. במקרה הספציפי שלי, אני לא עושה זאת תמורת דמי תיווך ועמלה אבל בהחלט מעביר את ההנחה שלי אליהם (מעצם העניין שפונים דרך ירדני, מקבלים הנחה). אני עושה זאת, כי אני כבר יודע כמה הדבר יהיה משמעותי עבורם.


פעמים רבות, לאחר שאני מראה להם את הערך שבדבר, אני מקשר אותם לבעלי מקצוע מומלצים בתחומים הרלוונטיים – ניקיון ופוליש, הדברה וכמובן- שיפוצים קלים, צביעה וסיוד.

למשל, בהקשר הזה, אשמח להפנות לצבעי זיו, כי אני יודע מה טיב העבודה. הלקוח יקבל הנחה ואת העבודה הטובה ביותר.

כמובן שכך גם אני מרוויח. כי ברגע ששואלים את הקולגות שלי, על פינוי דירה אמין ומקצועי הם מפנים אלי, לאתר ירדני פינוי דירה. ומשם הדרך קלה. יש לנו הרבה ממליצים.

אין כמו המלצות מפה לאוזן.

אז אם קיבלתם דירה בירושה, חשבו מהר. דבר ראשון, כמובן, מיינו את החפצים החשובים, האלבומים ואלו שיקרים לליבכם. לאחר מכן, פנו לחברת פינויים טובה , חברת שיפוצים וניקיון כך שתקבלו את מלוא הערך במהרה.
קל להרוויח מנכס, ברגע שהוא מוכן ונראה טוב.
שיהיה לכם בהצלחה,

שלכם,

ירדני


 


 • מבצעים
  • גלריה
   • מניפת צבעים
    • המלצות
     • אזורי פעילות
      שם
      טלפון
      יישוב

      השירות היה מצויין! היה מקצועי ונחמד והייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות והמהירות של הצביעה. שני, תל אביב
      הצוות של צבעי זיו היה נהדר! אמין, הוגן, מקצועי, הגיע בזמן, הכל היה מתואם, כל מה שאמר שיעשה הוא עשה, הייתי עובדת איתו שוב בשמחה. דנית, רמת גן
      הוא היה מאוד זמין ואמין. הוא עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה וגם זולה יחסית. אני יצאתי ממש מרוצה ממנו בייחוד אחרי שיצאתי מהדירה והיו לי ויכוחים עם בעל הבית בנוגע לצביעת הדירה. מור, רמת גן
      היה מצויין. הגיע בהתראה קצרה מהיום למחר. הגיע בזמן ועשה עבודה לשביעות רצוני. מה צריך יותר מזה? שולי, תל אביב